Dr. Пітер Бентон (Ерік Ласалль)“Швидку допомогу” знімали вже два дні, а продюсери все ще не знайшли нікого на роль самовпевненого і честолюбного лікаря Бентона. Ерік Ласалль вирішив не упускати цей шанс.

 “Я був на подив спокійний -згадує актор – оскільки знав, що їм потрібний той, хто прийде і сам візьме собі цю роль. Я був повністю готовий до цього. Я прийшов до них в офіс в зеленому костюмі хірурга ( у нім я грав в серіалі “Людський Чинник”) і просто сказав – “ця роль -для мене!”. Я хотів, щоб вони відразу зрозуміли: “Це ж Бентон!””. Три дні через Еріку подзвонили і … далі ми знаємо. 

Ласалль народився і виріс Хартфорді (Коннектікут). Ще дитиною він відмітив, що однокласники, які ніколи не були доброзичливі з ним, із захопленням спостерігали, коли він танцював. Тоді Ерік і вирішив, що увага публіки – те відчуття, про яке він повинен дізнатися значно більше.

У 1984, після того, як відучився 2 року в Університеті штату, він поступив на курси театрального мистецтва в Нью-Йорку. За цей час він з’явився в декількох постановках по Шекспірові і зіграв свою першу роль в малобюджетному італійському фільмі, що знімався у Флоріді. За цим послідувала і перша роль на ТБ – репортера Майка Ріверса в серіалі “Прожити одне життя”. У 1991 Ласалль переїздить до Лос-Анджелеса і досить часто з’являється в телепостановках (в основному, як запрошена зірка). У його послужний список входять серіали: “Фрейзієр”, “Людський Чинник”, “Закон Лос-Анджелеса “, “Квантовий стрибок”, “Інший світ”,”Історії В’єтнамської війни” і, звичайно ж, “Швидка Допомога”! Знімається він і в художніх фільмах: “Поїздка до Америки”, “П’ять кутів”, “Сходи Якова”, “Колір ночі” і найбільш пізній “Загін D.R.O.P.”. Відомий Ласалль в Голлівуді і як автор і режисер фільму “Псалми про Андеграунд”, і деяких інших короткометражних картин, які критики дуже високо оцінили.

“Я дуже схожий на свого героя – говорить Ерік Ласалль в своїх інтерв’ю – Я завжди знаю, чого хочу і до наміченої мети йду до кінця!”.