Майкл Мішель (Dr. Клео Фінч)Майкл Мішель приєдналася до “ER” як доктор Клео Фінч, ординатор другого року по невідкладній медицині і педіатрії. Вона одна з небагатьох відомих жінок на ім’я Майкл. Її назвали на честь подруги її матері, яка теж носила це загалом чоловіче ім’я. 

 Попередньою її роллю була роль жінки-детектива в серіалі “Вбивство: Життя На Вулиці”. У обох випадках Майкл зображає сучасних жінок, які балансують між роботою і особистим життям в тих місцях, де смерть завжди поряд. “Це дуже важливо для мене, щоб мої героїні завжди були здатні зробити вибір, як в професійному, так і в особистому житті”, – говорить Майкл. А свою роль в “ER” характеризує таким чином: “Якщо мене попросять описати мого персонажа двома словами, я скажу – незалежна і наполеглива”.

Майкл Мішель з’являлася в багатьох фільмах. Її партнерами були Марлон Уейанс, Уеслі Снайпс, Тріт Уїльямс. Так само вона мала постійні ролі в декількох серіалах, і ще в декількох виступала як запрошена зірка.  

Переконаний філантроп, Мішель проводить багато часу, працюючи з неімущими дітьми, починаючи з 15 років. Крім того, вона виступає як ментор і порадник молоді в Нью-Йорку і на Середньому Заході.

Будучи добре фізично розвинена, Майкл Мішель, грала в баскетбол в команді середньої школи штату Індіана і була місцевою знаменитістю в штаті, де баскетбол є улюбленим проведенням часу. Крім її любові до баскетболу, Майкл багато бігає (“це – моя форма терапії”), слухає сучасний і класичний джаз і читає (особливо біографії фінансових титанів).  

Майкл Мішель живе в Нью-Йорку. Її день народження – 30 серпня.