Люсі НайтА цю замітку ми вирішили присвятити численним фанатам серіалу “Швидка допомога” і розповісти в ній про тенісну фанатку – актрису Келлі Мартін, більш відомої нам усім як стажерка Люсі Найт.
Нагородивши її симпатичною мордочкою, природа в усьому іншому виявилася немилостива до Келлі. Крім маленького (всього 162 см) росту, дівчина дістала від “доброзичливців” в небесній канцелярії ще й нестандартну фігуру, через яку бідолаху з раннього дитинства всі називали не інакше, як “Віоланчель”. Перепробувавши безліч самих бузувірських дієт, Мартін зрештою зупинилася на сумно відомому методі “оранж-теніс”, основоположницею якого стала швейцарська тенісистка Петті Шнідер. (Якщо пам’ятаєте, за порадою свого “гуру” товстушка Петті мала тренуватися по п’ять разів на день, споживаючи при цьому лише три літри свіжого апельсинового соку). Але те, що ледь не відправило на той світ швейцарку, виявилося панацеєю для американки. За два місяці апельсиново-тенісних мук Мартін втратила у вазі майже 11 кг і скинула в обсязі 15 см. І за свої муки отримала роль стажерки в самому популярному телесеріалі на планеті.

На цьому випробування для 22-річної актриси не закінчилися. Незабаром Келлі виявила, що продюсер “Швидкої” Джон Уеллс взяв на роль подружки доктора Картера з єдиною метою – посильніше вразити примхливого Ноа Вайла, який став вести себе, як примхлива примадонна. Причому, вибір на пухку Келлі впав не випадково – як виявилася, особою вона дуже схожа на популярну актрису Сару Мішель Джеллар (“Жорстокі наміри”) – єдину жінку, посміла відмовити плейбою Вайль в інтимній близькості. Можете уявити, які почуття випробовував “доктор Картер”, коли бачив Келлі! Цю бузувірську тортуру Вайль зумів витримати лише півтора сезону, а потім наполіг на звільненні “Віоланчелі” з “Швидкої допомоги”. Єдине, що змогла домогтися Келлі – так це красивого відходу з серіалу. За сюжетом її героїню вбиває увірвавшись в приймальню маніяк в той самий момент, коли доктор Картер робив їй пропозицію – в кращих традиціях Павла Буре та Анни Курнікової – стоячи на коліні з діамантовим кільцем у руці.
Проте жаліти Келлі Мартін не варто. Адже завдяки “Швидкой допомозі” вона не тільки заробила два мільйони доларів, але і змогла пробитися у святу-святих Голлівуду, ставши членом престижного тенісного клубу в Беверлі Хіллс, де тепер грає в парі з самим Стівеном Спілбергом. Так що за майбутнє милою товстушки можна не хвилюватися.

Журнал “Теніс в Росії”