серпня 15, 2008Dr. Джон Картер

Фан-арт з лікарем Картером, він же Ноа Уайл

Джон КартерДжон КартерДжон КартерДжон КартерДжон КартерДжон Картер

травня 2, 2008Dr. Клео Фінч, Персонажі

Майкл Мішель (Dr. Клео Фінч)Майкл Мішель приєдналася до “ER” як доктор Клео Фінч, ординатор другого року по невідкладній медицині і педіатрії. Вона одна з небагатьох відомих жінок на ім’я Майкл. Її назвали на честь подруги її матері, яка теж носила це загалом чоловіче ім’я. 

…далі »

березня 16, 2008Dr. Пітер Бентон

Dr. Пітер Бентон (Ерік Ласалль)“Швидку допомогу” знімали вже два дні, а продюсери все ще не знайшли нікого на роль самовпевненого і честолюбного лікаря Бентона. Ерік Ласалль вирішив не упускати цей шанс.

…далі »

лютого 24, 2008Dr. Керрі Уівер

Лікар Керрі Уівер (у виконанні Лори Іннес)Лікар Керрі Уівер (у виконанні Лори Іннес) з’явилася в “ER” в другому сезоні і до третього сезону увійшла до числа головних героїв серіалу. Вона номінувалася на премію “Еммі”, а також була представлена до “Quality Television Award” як краща телевізійна актриса другого плану в 1996 році.

Перед тим, як Лора Іннес приєдналася до телевізійного шоу з найвищим рейтингом (“ER”), найбільш відомою була її комічна роль Банні в іншому серіалі NBC “Крила”.

Сама молодша з шести дітей, Іннес народилася в Понтіаку (штат Мічіган) і виросла в Бірмінгемі, також в Мічігані. Вона пам’ятає як її отець, викладач англійської мови в коледжі, возив всю сім’ю на відомий Шекспірівський фестиваль в Стратфорде (Онтаріо), коли вона була дитиною. Там вона вперше побачила професійний театр і вирішила послухатися поради свого отця, який говорив “Роби те, що тобі подобається “. …далі »

лютого 12, 2008Dr. Марк Грін

Ентоні Едвардс (Anthony Edwards)Саме таким і виходить Марк Грін у виконанні Ентоні Едвардса. Про свого героя актор говорить так: “Доктор Грін – людина, яка пішла в медицину тому, що йому ця справа подобається. Лікарі, які йдуть працювати в швидку допомогу, це свого роду “ковбої медицини”. Вони ніколи не знають, кого їм можуть привезти, і повинні ухвалювати миттєві рішення, щоб врятувати життя пацієнта. І якщо ви, до вашого щастя, той самий пацієнт, то вам буде набагато спокійніше, якщо ви відчуєте, що лікарові подобається його справа”. Сам Ентоні Едвардс має рацію на такий висновок: він звик до всього, що робить, відноситися серйозно. Скажімо, під час підготовки до ролі Гріна він безліч годинника провів в приймальному відділенні “Швидкої допомоги” і багато чому навчився.

…далі »


© 2007-2015 E.R. | Працює на Wordpress наданий сервісом BLOG:NET.UA за підтрики Trip to Europe