лютого 29, 2012E.R., Загальне

Динозаври перейшли дорогу лікарям 

Майкл Крайтон мріяв бути лікарем. Він навчався в медичній школі Гарварду і проходив практику в приймальному відділенні лікарні. Тоді мало хто припускав, що цей студент – медик згодом змінить скальпель на перо і стане відомим письменником і сценаристом. …далі »

травня 1, 2009E.R., Загальне

Викладаю трошки фан-арту персонажів серіалу.

e.r.e.r.e.r.e.r.e.r.e.r.e.r.

e.r.e.r.e.r.e.r.e.r.e.r.

e.r.e.r.e.r.e.r.e.r.

 

квітня 23, 2009E.R.

Остання серія знаменитого на весь світ серіалу була показана 2 квітня по американському телеканалу NBC. З нагоди завершення серіалу NBC показав спеціальну двогодинну передачу, на яку з’їхалися зірки, що зіграли в «Швидкій допомозі» з 1994 року.
…далі »

лютого 13, 2008E.R.

Хочу зразу попиредити, стаття написана автором, який схожи на все трохи з недовірою ставиться до серіалу “E.R.”, і явно не шанувальник взагалії американських серіалів і Америки в часності. Тому, якщо комусь стаття здастя образливою, просимо глянути на її самий кінець і тоді стане зрозуміло, до кого виставляти усі притензії, і ще хочу зауважити, що стаття була написана на початку 1999 року, тому більшість подій які стались після того тут ненаводяться. З свого боку я лише зродив перклад з російської на україніську та підправив пару слів у зв’язку з неточністю переводу деяких слів. …далі »

лютого 12, 2008E.R.

Майкл Крайтон (Michael Crichton)Майкл Крайтон (Michael Crichton) творець “Швидкої допомоги”, є автором значного списку бестселерів таких як: Конго (Congo), Парк Юрського Періоду (Jurassic Park), Схід Сонця (Rising Sun). Сценарій “Швидкої Допомоги” був написаний ще в 1974 році і опісля двадцять років (всі звичайно погодяться), природно потребував коректування. …далі »


© 2007-2015 E.R. | Працює на Wordpress наданий сервісом BLOG:NET.UA за підтрики Trip to Europe