березня 2, 2012Загальне

Люсі НайтА цю замітку ми вирішили присвятити численним фанатам серіалу “Швидка допомога” і розповісти в ній про тенісну фанатку – актрису Келлі Мартін, більш відомої нам усім як стажерка Люсі Найт.
…далі »

лютого 29, 2012E.R., Загальне

Динозаври перейшли дорогу лікарям 

Майкл Крайтон мріяв бути лікарем. Він навчався в медичній школі Гарварду і проходив практику в приймальному відділенні лікарні. Тоді мало хто припускав, що цей студент – медик згодом змінить скальпель на перо і стане відомим письменником і сценаристом. …далі »

травня 1, 2009Загальне

Майкл КрайтонВсім фанатам серіалу “Швидка допомога” напевно відоме ім’я Майкл Крайтон, але мало хто напевно знає, що “E.R.”, не єдиний шедевр який створила ця людина. Пропоную познайомитись з ним поблище.

…далі »

травня 1, 2009E.R., Загальне

Викладаю трошки фан-арту персонажів серіалу.

e.r.e.r.e.r.e.r.e.r.e.r.e.r.

e.r.e.r.e.r.e.r.e.r.e.r.

e.r.e.r.e.r.e.r.e.r.

 

червня 22, 2008Загальне

ER-games

Рік випуску: 2005
Жанр: Cимулятор
Розробник: Legacy Interactive
Видавництво: Vivendi Universal Games
Платформа: PC
Системні вимоги: Windows 2000(sp4)/XP(sp1)
Pentium 4 или AMD Athlon 1.2 ГГц
Звуковая карта сумісна з DirectX 9.0с
ОЗУ 256 Мб
2 Гб вільного місця на жорсткому диску T&L-совмісна відеокарточка з 32 MB пам’яті (ATI Radeon 7500 чи вище; Nvidia Geforce 2 чи вище)
Мишка, клавіатура, колонки

Опис: Ви – молодий лікар, для котрого робота – справжня перевірка на міцність. Безсонне 36-годинне чергування закінчується і вже близько заслужений відпочинок. Але телефонний дзвінок рушить всі плани: страшна катастрофа на автостраді, десятки жертв! Швидка допомога – п’ять хвилин на збори! Ви вириваєте себе з обіймів Морфея і готуєтеся до нового божевільного дня. Ласкаво просимо в окружну лікарню Чикаго, місце, де грань між життям і смертю майже стерта. Місце, де секунда вирішує все!

Особливості гри: Особливості гри: У ролях: Ноа Вайл, Мекі Файфер і Шеррі Стрінгфілд. Створіть свого лікаря і розвивайтеся в шести різних областях медицини. Скористайтеся унікальною системою розвитку персонажів – об’єднанням Sim/rpg. Підвищуйте свій престиж, успішно консультуючи і лікуючи пацієнтів . Налагоджуйте тісніші відносини з колегами для швидкого кар’єрного зростання. Насолоджуйтесь повністю тривимірним середовищем і більше 100 унікальними персонажами. Разом з дослідними колегами ви рятовуватимете життя пацієнтів як в госпіталі, так і за його межами.

лютого 14, 2008Загальне

Вітаю всіх закоханих з Днем Св. Валентина!

Вітаю всіх закоханих з Днем Св. Валентина!

Клацніть по зображенню для збільшення.

лютого 12, 2008Загальне

Вітаю всіх на своєму новому блогу присвяченому чудовому серіалу від компанії Warner Bros. Entertainment Inc. – “Emergency Room”. Ґадаю ви почерпнете тут багато цікавої інформації. Отже, фанати E.R. – об’єднуймося!


© 2007-2015 E.R. | Працює на Wordpress наданий сервісом BLOG:NET.UA за підтрики Trip to Europe